Over ons

Wie we zijn: C60-Frankrijk

Wij zijn C60-France, het pioniersbedrijf in Europa dat sinds 2018 onze Carbon 60 oliën produceert. Ons team is een mix van doorgewinterde experts en gepassioneerde enthousiastelingen uit Frankrijk, maar onze toewijding en innovatie reiken veel verder dan onze geografische grenzen.

Postadres

LEZHAPID SLU - Plaça Rebés, 1 - AD500 Andorra la Vella - Andorre

Onze relevantie in de niche

Onze oprichter, een luchtvaartingenieur met een passie voor gezondheid en sport, leidde onze missie met een diepgaand begrip van het belang van welzijn en een lang leven. Met zijn technische achtergrond herkende hij al vroeg het potentieel van Carbon 60 en nam het op zich om zijn expertise te kanaliseren in het creëren van de hoogste kwaliteit C60-olie op de markt.

Waarom C60-Frankrijk belangrijk is

Bij C60-France zijn we meer dan alleen een productiebedrijf. Wij zijn trots op onze innovatieve technieken, strenge kwaliteitscontroles en onze toewijding aan klanttevredenheid. Onze inzet is om bij te dragen aan de gezondheid en het welzijn van mensen wereldwijd door hen te voorzien van de beste kwaliteit C60-olie.

Carbon 60, een krachtige antioxidant, heeft de gezondheidsindustrie stormenderhand veroverd, en wij bij C60-France staan in de voorhoede van deze revolutie. Ons team is voortdurend bezig met onderzoek en ontwikkeling om onze producten te verbeteren en ervoor te zorgen dat ze aan de top van de industrie blijven.

Geloofwaardigheid opbouwen

Onze geloofwaardigheid rust op de pijlers expertise, ervaring en passie. Ons team bestaat uit experts met verschillende achtergronden, waaronder luchtvaarttechniek, gezondheid en sport, die een schat aan kennis en een uniek perspectief in ons werk inbrengen.

Onze ervaring met de productie van C60-olie sinds 2018 heeft ons tot experts in ons vakgebied gemaakt, en ons voortdurende streven naar kennis en verbetering zorgt ervoor dat we voorop blijven lopen in deze snel evoluerende industrie. We zijn ook lid van erkende gezondheids- en welzijnsinstanties, wat onze geloofwaardigheid in het veld verder versterkt.

Onze visie

Onze visie bij C60-France is om de vele voordelen van Carbon 60 voor iedereen toegankelijk te maken. Wij geloven in de transformerende kracht van C60 en streven ernaar een gezondere, gelukkigere wereld te creëren door onze klanten te voorzien van de hoogste kwaliteit Carbon 60 oliën.

De reis van C60-Frankrijk

Vanaf het nederige begin in 2018 als het eerste Europese bedrijf dat zijn eigen Carbon 60 oliën produceert, is C60-France exponentieel gegroeid. We zijn altijd trouw gebleven aan ons streven naar kwaliteit, innovatie en klanttevredenheid. Onze reis is geleid door de passie van onze oprichter voor gezondheid en sport, en we blijven zijn geest van vastberadenheid en innovatie inprenten in alles wat we doen.

Welkom bij C60-Frankrijk! Sluit u aan bij onze missie om een revolutie teweeg te brengen in gezondheid en welzijn met onze hoogwaardige Carbon 60 oliën. Samen kunnen we een gezondere, gelukkigere wereld creëren.

C60-France.com

Menu

Instellingen

Maak een gratis account aan om verlanglijstjes te gebruiken.

Meld je aan