O nás

Kdo jsme: C60-France

Jsme C60-France, průkopnická společnost v Evropě, která od roku 2018 vyrábí naše oleje Carbon 60. Náš tým je směsicí zkušených odborníků a vášnivých nadšenců z Francie, ale naše odhodlání a inovace sahají daleko za naše zeměpisné hranice.

Poštovní adresa

LEZHAPID SLU - Plaça Rebés, 1 - AD500 Andorra la Vella - Andorre

Náš význam v dané oblasti

Náš zakladatel, letecký inženýr, který se vášnivě zajímá o zdraví a sport, stál v čele naší mise s hlubokým pochopením významu pohody a dlouhověkosti. Díky svému inženýrskému vzdělání brzy rozpoznal potenciál uhlíku 60 a vzal si za úkol nasměrovat své odborné znalosti do vytvoření nejkvalitnějšího oleje C60 na trhu.

Proč je C60-France důležitý

Ve společnosti C60-France jsme víc než jen výrobní společnost. Jsme hrdí na naše inovativní postupy, přísné kontroly kvality a závazek ke spokojenosti zákazníků. Naším závazkem je přispívat ke zdraví a pohodě lidí na celém světě tím, že jim budeme poskytovat olej C60 té nejvyšší kvality.

Uhlík 60, silný antioxidant, vzal zdravotnický průmysl útokem a my ve společnosti C60-France stojíme v čele této revoluce. Náš tým se soustavně zabývá výzkumem a vývojem, aby zlepšoval naše výrobky a zajistil, že zůstanou na špičce v oboru.

Budování důvěryhodnosti

Naše důvěryhodnost stojí na pilířích odbornosti, zkušeností a nadšení. Náš tým tvoří odborníci z různých oblastí, včetně leteckého inženýrství, zdravotnictví a sportu, kteří do naší práce vnášejí bohaté znalosti a jedinečný pohled.

Díky našim zkušenostem s výrobou olejů C60 od roku 2018 jsme se stali odborníky ve svém oboru a naše neustálá snaha o získávání znalostí a zlepšování nám zajišťuje, že si v tomto rychle se vyvíjejícím odvětví udržíme náskok. Jsme také členy uznávaných zdravotnických a wellness organizací, což dále upevňuje naši důvěryhodnost v oboru.

Naše vize

Naší vizí ve společnosti C60-France je zpřístupnit četné výhody uhlíku 60 všem. Věříme v transformační sílu C60 a snažíme se vytvářet zdravější a šťastnější svět tím, že našim zákazníkům poskytujeme oleje Carbon 60 nejvyšší kvality.

Cesta společnosti C60-France

Od skromných začátků v roce 2018 jako první evropská společnost vyrábějící vlastní oleje Carbon 60 se společnost C60-France exponenciálně rozrostla. Vždy jsme zůstali věrni svému závazku ke kvalitě, inovacím a spokojenosti zákazníků. Naše cesta byla vedena vášní našeho zakladatele pro zdraví a sport a jeho ducha odhodlání a inovací nadále přenášíme do všeho, co děláme.

Vítejte ve společnosti C60-France! Připojte se k našemu poslání přinést revoluci v oblasti zdraví a pohody díky našim vysoce kvalitním olejům Carbon 60. Společně můžeme vytvořit zdravější a šťastnější svět.

C60-France.com

Menu

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet a používejte seznamy přání.

Přihlášení